تولیدی شلوار اسلش زنانه

امروزه شلوارهای اسلش زنانه جای شلوارهای جین زنانه را گرفته است. با تولید روزافزون و متنوع شلوار اسلش توجه افراد به سمت خرید این شلوارها افزایش یافته است. این شلوارها معمولا در پایین ساق پا تنگ‌تر از بالاتر آن هستند و در قسمت مچ پا کش دارند. از جمله مزایای این شلوارها احساس راحتی در آن‌ها است. بیشتر جوانان و نوجوانان از این شلوارهای اسلش در مقایسه با دیگر شلوارها بیشتر استفاده می‌کنند. خرید اسلش دخترانه عمده می‌تواند به کاهش هزینه کمک زیادی کند؛ چراکه با خرید عمده شلوار اسلش زنانه در فروشگاه مستر نیکسان از تخفیف ویژه‌ای برخوردار خواهید شد و از طرفی اگر خودتان فروشنده هستید در فروش این شلوارها به سود بالایی خواهید رسید.

تولیدی شلوار اسلش زنانه

اسلش زنانه را می‌توان به راحتی با هر تیپ و استایلی پوشید. پارچه مورد استفاده در این شلوار از جنس پلی استر با کیفیت است. قیمت عمده شلوار اسلش زنانه نسبت به تک فروشی آن مناسب‌تر است. مستر نیکسان به عنوان تولید کننده شلوار اسلش جدید زنانه طراحی این شلوار را با بهترین کیفیت و جدیدترین طرح‌ها به بازار ارائه می‌دهد.

تولیدی شلوار اسلش زنانه

تولیدی شلوار اسلش زنانه

خرید عمده شلوار اسلش دخترانه

قبل از خرید عمده شلوار اسلش زنانه حتما فروشگاه یا تولیدی را انتخاب کنید که معتبر باشد. مستر نیکسان به عنوان تولیدی اسلش زنانه یکی از بهترین تولید کنندگان در ایران است که می‌توانید همین الان با خیال راحت خرید خود را ثبت نمایید.

تولیدی اسلش زنانه

خرید عمده شلوار اسلش زنانه از تولیدی بهترین گزینه است. در تولیدی‌ها از پلی استر نرم و کشی در تولید شلوارهای اسلش استفاده می‌کنند. انتخاب این جنس پارچه در تولید اسلش‌ها ضد حساسیت و ضد تعریق بودن آن‌ها است. علاوه بر آن تهویه هوا در آن به‌ خوبی صورت می‌گیرد و از بوی بد جلوگیری می‌کند. این شلوارهای اسلش کمر کشی دارند تا با هر سایز و اندازه ای بتوان از آن استفاده کرد. البته یکسری از این اسلش‌ها کشی نیستند به همین خاطر آن‌ها را در قواره‌های بزرگتر تولید می‌کنند. انواع اسلش زنانه دو مدل هستند که یکی ساده و دیگری طرح دار است. این شلوار‌ها رنگ‌های مختلفی دارند و رنگ طوسی بیشترین محبوبیت را در میان دیگر رنگ‌ها دارد.

روش تولید شلوار اسلش زنانه

تولید شلوار اسلش زنانه شامل مراحل زیر است:

  1. انتخاب پارچه و خرجکار

اولین مرحله در تولید شلوار اسلش زنانه، انتخاب پارچه و خرجکار مناسب است. پارچه شلوار اسلش معمولاً از جنس جین، کتان، نخی یا پلی استر است. خرجکارهای مورد نیاز برای تولید شلوار اسلش شامل زیپ، دکمه، آستر و برچسب است.

 

  1. برش پارچه

پس از انتخاب پارچه و خرجکار، نوبت به برش پارچه می رسد. الگوهای برش شلوار اسلش معمولاً به صورت آماده در بازار موجود هستند. خیاط با استفاده از الگوهای برش، پارچه را برش می دهد.

 

  1. دوخت

دوخت شلوار اسلش شامل دوخت قسمت های مختلف شلوار است. این مراحل شامل دوخت جلوی شلوار، دوخت پشت شلوار، دوخت فاق شلوار، دوخت زانوها، دوخت پایین شلوار و دوخت زیپ است.

 

  1. اتمام کار

پس از دوخت شلوار، نوبت به اتمام کار می رسد. این مراحل شامل نصب زیپ، دوخت دکمه، دوخت آستر و دوخت برچسب است.

 

  1. بسته بندی

در مرحله آخر، شلوارهای آماده شده بسته بندی می شوند و آماده عرضه به بازار می شوند.

 

با توجه به نوع پارچه و خرجکار مورد استفاده، می توان شلوار اسلش را در طرح ها و رنگ های مختلف تولید کرد. شلوار اسلش یک شلوار راحتی و کاربردی است که می توان آن را در موقعیت های مختلف پوشید.